جزئیات آپدیت 29 شهریور

برای مشاهده جزئیات آپدیت پیشرو از این لینک اقدام فرمایید.


جزئیات آپدیت 3 شهریور

برای مشاهده جزئیات آپدیت پیشرو از این لینک اقدام فرمایید.


برگزاری تورنومنت شماره 3 ایران کلش رویال

برای شرکت در تورنومنت شماره 3 ایران کلش رویال تنها کافیست ثبت نام کنید و در بخش تورنومنت رمز را دریافت کنید.

تاریخ: 27 مرداد


برگزاری تورنومنت 60 کارته!

برای شرکت در تورنومنت 60 کارته ایران کلش رویال کافی است فرم قرار داده شده در این لینک را پر کنید. لازم به ذکر است که برای پر کردن فرم باید عضو سایت باشید تا بتوانید آن را مشاهده کنید.

تاریخ: 27 مرداد


دست منتخب

دست معروف سه تایی یا تریفکتا در سایت قرار داده شد برای مشاهده بررسی این دست کلیک کنید.

تاریخ: 26 مرداد


پایان تورنومنت شماره 2

تورنومنت دوم ایران کلش رویال هم کار خودشو به پایان رسوند و حضور دلگرم کننده شما بیش از پیش ما را به ادامه راه تشویق می کند. برای دیدن نتایج کلیک کنید.

تاریخ: 22 مرداد


ویژگی های تورنومنت های کلش رویال

برای اطلاع از ویژگی های تورنومنت کلیک کنید.

تاریخ: 20 مرداد


برگزاری تورنومنت شماره 2 ایران کلش رویال

برای شرکت در تورنومنت شماره 2 ایران کلش رویال تنها کافیست ثبت نام کنید و در بخش تورنومنت رمز را دریافت کنید.

  • ورژن 2 از اپلیکیشن ایران کلش رویال جایگزین نسخه ابتدایی شد که مشکل عدم دریافت نوتیفیکشن در آن رفع گردید. برای اطلاع از زمان برگزاری تورنومنت ها بهتر است آن را روی گوشی خود نصب نمایید تا در هر جا و مکانی از برگزاری مسابقات مطلع شوید.

تاریخ: 20 مرداد


ورژن 1.0 اپلیکیشن ایران کلش رویال

ورژن نخست اپلیکیشن سایت رو می تونید از این لینک دریافت کنید.


تم رسمی کلش رویال

ساعاتی پیش تم رسمی کلش رویال توسط سوپر سل معرفی شد که باید بگم واقعا" تحسین برانگیزه مطمئنیم که در صورت دیدنش پشیمون نمی شید. برای مشاهده ویدئو ها از این لینک اقدام نمایید.

تاریخ : 16 مرداد


ایده های ما ( Supercell ) در باره تورنومنت:

تورنومنت ها تا به اینجا خوب پیش رفته.... البته نه خیلی خوب . فعالیت های زیادی را هر روز رصد می کنیم و بازخورد افراد رو نسبت به این ویژگی مشاهده می کنیم. همینطور نواحی ای که نیاز به ارتقا دارند مشخص میشه.
مهم ترین چیز اینه که میبینیم تعداد بسیار زیادی تورنومنت خصوصی برگزار می شه ( بخش اعظم تورنومنت ها در واقع ) - جایی که افراد در اون به رقابت با دوستان یا افراد کلن می پردازند. این خیلی خوبه و قطعا" همون مسیری هست که میخواستیم تورنومنت به اون سمت حرکت کنه. قصد داریم این بخش رو به خصوص ارتقا بدیم تا افراد بتونن دوستان خودشون رو چه داخل بازی و چه خارج اون به تورنومنت دعوت کنن.
هرچند عضویت در تورنومنت های باز الان یکی از بزرگترین دغدغه های ما و شماست. عرضه و تقاضا به هیچ عنوان همخوان نیستند. لذا در کنار باقی ارتقا ها می خوایم پاداش ایجاد تورنومنت رو هم بیشتر کنیم.
البته فلسفه اصلی تورنومنت اینه که ما فکر نمی کنیم خوب باشه که افراد دائما" در تورنومنت ها باشن - بلکه باید به اون، به دید اتفاق خاص نگاه بشه - این ایده هسته مرکزی خیلی از طراحی های ما تا به اینجا بوده. میدونیم که تورنومنت ها جای پیشرفت زیادی داره و با هر آپدیت ما قطعا" اون رو ارتقا میدیم تا تجربه لذت بخش تری رو برای شما فراهم کنیم. البته امکانات جالب دیگه هم تو این مسیر اضافه خواهد شد.
ما نظرات و بازخورد های شما را هرروز میخونیم و اونا تاثیر گذار هستند پس ما رو از نظراتتون دریغ نکنید.

منبع: www.clashroyale.com
تاریخ: 7 مرداد