تاریخ برگزاری تورنومنت: چهارشنبه 31 شهریور

زمان : 8 شب 

زمان آماده سازی : 2 ساعت ( تورنومنت زودتر استارت نخواهد شد )
مدت زمان تورنومنت : 1 ساعت
توضیحات : تورنومنت مجانی است. همانطور که می دانید سوپرسل در آپدیت اخیر خود تورنومنت ها رو به گونه ای تغییر داده که زمان برگزاری در اون ها قابل تغییر نیست. همچنین قیمت برگزاری تورنومنت ها در اون تغییر کرده. در نتیجه فعلا" ما مشغول به تست کردن روش های مختلف برگزاری تورنومنت ها هستیم. تا به اینجا تصمیم بر این گرفته شده که نحوه برگزاری تورنومنت ها به این صورت باشه که تورنومنت های 25 کارته در سه روز چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه برگزار بشه! یعنی به جای یک تورنومنت آخر هفته سه تورنومنت خواهیم داشت!

مطمئنا" از نظرات و پیشنهادات شما استقبال میشه پس ما رو از اونا دریغ نکنین.

یه خبر خوش : اگه استقبال از تورنومنت ها خوب باشه ما این موضوع رو مد نظر داریم به جای تورنومنت های آخر هفته هر روز تورنومنت داشته باشیم !!!! اینطوری یعنی هر روز که حوصله داشتید و می خواستید بازی رو به شکل مسابقه ای ادامه بدید شانس شرکت در تورنومنت رو خواهید داشت! البته این بسته به حمایت شما و افزایش بازدید کننده های سایت دارد.

تورنومنت چهارشنبه 

  • تگ تورنومنت : 2R2C8GY#
  • رمز تورنومنت : megaminion

تورنومنت پنجشنبه 

  • تگ تورنومنت : 8YYC9VL#
  • رمز تورنومنت : weekend

تورنومنت جمعه 

  • تگ تورنومنت :2JJU8PL#
  • رمز تورنومنت : open

دوستان میدونم شاید خیلیا از جایزه کمی که تورنومنت ها دارن خوشحال نیستن اما ما هنوز در حال تست شیوه های مختلف هستیم و آپدیت جدید هم خیلی چیزا تغییر کرده. خواهشا" کمی صبر کنید تا وضعیت تورنومنت ها بهتر بشه . نظر یا پیشنهاد یادتون نره !

 

One Comment

پاسخ دهید