تغییرات بازی در آپدیت جدید :

نکته : این تغییرات هنوز اعمال نشده اند و در روز دوشنبه ( به مناسبت عید غدیر! :) ) ایجاد خواهند شد.

جاینت : کاهش دمیج به میزان 5 درصد

جاینت همچنان قدرتمند میمونه – هرچی نباشه مشت های اون خیلی بزرگه – هدف ما اینه که یه مقدار از قدرت تهاجمی اون رو کم کنیم تا به وظیفه اصلیش که همون تانک بودنه برسه!

ریج : میزان اکسیر مورد نیاز از 3 به 2 کاهش یافته و اثر اون از 30 درصد به 40 درصد نیز کاهش می یابد، زمان آن نیز 2 ثانیه کمتر شده است.

از اسپل ریج خیلی کم استفاده میشه و نیاز به تغییر مناسبی درش احساس میشه. خصوصا" با معرفی لامبر جک که ریج مجانی رو همراه خودش داره. کاهش اکسیر مورد نیاز اون به 2 میتونه واقعا" به این کمک کنه که کاربرد و ترکیب اون در دست ها بیشتر مورد توجه قرار بگیره

لامبر جک : تاثیر ریج از 40 درصد به 30 درصد کاهش یافته و زمان آن نیز 2 ثانیه کاهش می یابد.

این تغییر به منظور هماهنگ بودن آن با تغییر بالا ( ریج ) می باشد.

میرور : کارت های میرور شده یک لول بالاتر خواهند رفت.

ما عاشق المان سورپرایز در کارت میرور هستیم و به اندازه کافی در بازی ها این ویژگی رو مورد تست قرار دادیم. ( جدا"؟ ) در تورنومنت ها میرور ویژگی خاصی به دست شما می بخشه و اون اینه که به شما امکان میده کارتی رو بالاتر از قانون تورنومنت ها در زمین داشته باشید. همچنین میرور ماکس سبب میشه شما کارتی با یک لول بالاتر از حد نهایی اون در زمین داشته باشید.

لایتنینگ : گیج کردن اهداف به مدت 0.5 ثانیه ( اضافه شدن تاثیر زپ روی آن )

به دلیل استفاده کمی که از اون میشه و همچنین به دلیل شباهتی که به اسپل زپ داره ما این ویژگی رو به اون اضافه کردیم که میتونه برای بعضی از دست ها مفید باشه.

لاگ : همه نیرو ها رو عقب میفرسته ( بلاخره ! )

این تغییر باعث میشه لاگ همونطور که لازمه به عنوان یه کارت لجندری ! شناخته بشه

بمبر : جونش به میزان 2 درصد کاهش و دمیج آن 2 درصد افزایش می یابد

تغییری کوچک که به منظور فیکس کردن رویارویی کارت ها با هم در لول های بخصوصی صورت میگیره.

نتیجه گیری ایران کلش رویال از این تغییرات ! :

به نظر میرسه سوپرسل می خواد یه سرو سامونی به کارت های با ارزشش ( به خصوص کارت های اپیک ) بده. در آپدیت قبل بولر و بیبی دراگون بهبود یافتند و در این آپدیت هم ریج، لایتنینگ و میرور شامل این قضیه شدن که این خیلی خوبه چون تا پیش از این ارزش واقعی این کارت های کمیاب واقعا" در دست های بازیکنا احساس نمی شد.

پ.ن : واقعا" نمیدونم کارت میرور قراره چطور تو بازی کار کنه؟ حتی تصور کارت ریر لول 12! ( بیشترین لول کارت های ریر 11 هست ) توی بازی ها منو گیج میکنه ... امیدوارم سوپرسل این تغییر رو همونطور که گفتن با احتیاط لازم انجام داده باشه.

منبع : www.clashroyale.com

ترجمه سایت ایران کلش رویال

See you in the ARENA

 

 

پاسخ دهید